Про насВітаємо на нашому сайті і дякуємо за бажання з нами познайомитися.


   Служба «V.I.P. таксі» була створена 2-го травня 2007 року Комарениць Ярославом Ігоревичем . Під час створення підприємства ми враховували вже існуючі досягнення на ринку пасажирських перевезень і завжди намагалися зробити краще.Починаючи з 2007 року, одним з напрямів нашої компанії є надання послуг у сфері пасажирських перевезень. На сьогоднішній день послугами нашого таксі користується широке коло постійних клієнтів, які цінують нас за високий рівень професійного обслуговування.
Основним завданням нашої компанії є оперативне і комфортабельне обслуговування наших клієнтів. Ми постійно працюємо над підвищенням якості надаваних послуг не тільки при перевезенні, але і на стадії оформлення заявки на таксі. Наша компанія гарантує високу якість обслуговування, точність у виконанні замовлень, комфорт і безпеку пасажирів , індивідуальний підхід до кожного клієнта, із значним переліком надаваних послуг.
  

 

    За шість років роботи, завдяки якості надання послуг, ми стали однією з найкращих служб таксі Тернополя. Цей факт підтверджує те, що Ви, Тернополяни, визнали нас найкращими в номінації «фірма-перевізник» на конкурсі «Народний бренд - 2008», що проходив за ініціативи медіа-корпорації «РІА».

    На даний момент більше 150-ти автомобілів нашого парку готові в будь-яку пору доби допомогти Вам дістатися місця призначення.

 

      

 

    Один з наших козерів це є «керівник». Тільки йому знайомі методи щоб кожний співробітник працював максимально ефективно. Саме завдяки йому  ми з Вами можемо бути впевнені, що маємо справу з кваліфікованими особами, які на найвищому рівні забезпечують Ваше обслуговування. 


 

 

    Бухгалтер - друга людина після керівника з прийняття усіх рішень, що стосуються фінансово-господарської діяльності, оскільки саме він наряду з директором ставить свій підпис майже на всіх документах. А це не тільки відповідальність, але й авторитет.

 


    Інженeр - особа, що професійно займається інженерією, тобто на основі поєднання прикладних наукових знань, математики та винахідництва знаходить нові рішення технічних проблем. 


 

    Юридичний відділ. Обов’язок юриста - це не тільки боротьба за право, але й співпраця з правоохоронними органами, органами виконавчої влади та місцевого самоврядування, а також з нашим трудовим колективом. І саме завдяки юридичному відділу ми працюємо виключно згідно Законів України.

 

    Також одними з найважливіших наших працівників є лікар та головний механік. Їх робота справді дуже важлива оскільки саме ці люди беруть на себе відповідальність за успішну діяльність всієї служби таксі. Щодоби лікар контролює стан здоров’я всіх водіїв які приходять на свою зміну і в подальшому будуть Вас обслуговувати. А водночас з цим механік перевіряє автомобіль і переконується у справності функцій всіх систем та запчастин авто. І тільки після ряду підписів та печаток на відповідних документах водій сідає за кермо і рушає щоб бути Вам корисним.

    А це, знайомтеся, наш автопарк і тут кожен автомобіль говорить сам за себе …


Автопарк  Vip taxi


Вгору
24.10.2021